| Vorm | Tabletid |
| Netokaal | 27g |
| Kokku Tabletid | 90 Tabletid |
| Annused | Ligikaudu 45 |
| Eesmärgid | Tervis |
| Päritoluriik | Poland |
| Tervisekasu | Antioksüdandid, Süda, Liigesed |
| Parim enne | Vaata toote pakendilt |

tootja OstroVit
| Bränd | OstroVit |
| Vorm | tabs |
| Netokaal | 27g |
| Kogus kokku | 90 tabs |
| Tableti kohta | 0.3g |
| Annuseid pakendit kohta | Ligikaudu 45 |
| Hind annuse kohta | €0.40 |
| tableti kohta | €0.20 |