| Vorm | Kapslid |
| Netokaal | 270g |
| Kokku Kapslid | 90 Kapslid |
| Annused | Ligikaudu 45 |
| Eesmärgid | Lihasmassi kasv, Jõud, Tervis |
| Millal võtta | Hommikul |
| Päritoluriik | Poland |
| Tervisekasu | Meeste tervis |
| Parim enne | Vaata toote pakendilt |

tootja OstroVit
| Bränd | OstroVit |
| Vorm | capsules |
| Netokaal | 270g |
| Kogus kokku | 90 capsules |
| Kapsli kohta | 3g |
| Annuseid pakendit kohta | Ligikaudu 45 |
| Hind annuse kohta | €0.20 |
| kapsli kohta | €0.10 |