| Vorm | Kapslid |
| Netokaal | 1000g |
| Kokku Kapslid | 3 Kapslid |
| Annused | Ligikaudu 20 |
| Eesmärgid | Kaalulangus, Jõud, Tervis |
| Millal võtta | Igal ajal |
| Päritoluriik | Estonia |
| Tervisekasu | Kehakaalu juhtimine |
| Parim enne | Vaata toote pakendilt |

tootja ICONFIT
| Bränd | ICONFIT |
| Vorm | capsules |
| Netokaal | 1000g |
| Kogus kokku | 3 capsules |
| Kapsli kohta | 30g |
| Annuseid pakendit kohta | Ligikaudu 20 |
| Hind annuse kohta | €2.25 |
| kapsli kohta | €14.97 |