| Vorm | Pulber |
| Maitse | Maapähklivõi |
| Netokaal | 900g |
| Annused | Ligikaudu 30 |
| Annuse suurus | 30g |
| Eesmärgid | Jõud, Tervis |
| Millal võtta | Igal ajal |
| Päritoluriik | Poland |
| Tervisekasu | Kehakaalu juhtimine |
| Parim enne | Vaata toote pakendilt |

tootja OstroVit
| Bränd | OstroVit |
| Vorm | powder |
| Netokaal | 900g |
| Annuseid pakendit kohta | Ligikaudu 30 |
| Annuse suurus | 30g |
| Hind annuse kohta | €0.40 |
| Hind 100g kohta | €1.32 |