| Vorm | Tabletid |
| Netokaal | 18g |
| Kokku Tabletid | 60 Tabletid |
| Annused | Ligikaudu 60 |
| Eesmärgid | Tervis, Vastupidavus |
| Millal võtta | Enne treeningut |
| Päritoluriik | UK |
| Tervisekasu | Kehakaalu juhtimine |
| Parim enne | Vaata toote pakendilt |

tootja DY Nutrition
| Bränd | DY Nutrition |
| Vorm | tabs |
| Netokaal | 18g |
| Kogus kokku | 60 tabs |
| Tableti kohta | 0.3g |
| Annuseid pakendit kohta | Ligikaudu 60 |
| Hind annuse kohta | €0.40 |
| tableti kohta | €0.40 |