| Vorm | Kapslid |
| Netokaal | 250g |
| Kokku Kapslid | 500 Kapslid |
| Annused | Ligikaudu 166 |
| Dieet | Vegan |
| Eesmärgid | Tervis |
| Millal võtta | Hommikul |
| Päritoluriik | USA |
| Parim enne | Vaata toote pakendilt |

tootja NOW
| Bränd | NOW |
| Vorm | capsules |
| Netokaal | 250g |
| Kogus kokku | 500 capsules |
| Kapsli kohta | 0.5g |
| Annuseid pakendit kohta | Ligikaudu 166 |
| Hind annuse kohta | €0.10 |
| kapsli kohta | €0.03 |