| Vorm | Pulber |
| Maitse | Sidrun-laim |
| Netokaal | 120g |
| Annused | Ligikaudu 60 |
| Annuse suurus | 3g |
| Eesmärgid | Jõud, Tervis, Taastumine, Vastupidavus |
| Päritoluriik | Poland |
| Tervisekasu | Närvisüsteem, Vastupidavus, Energia |
| Parim enne | Vaata toote pakendilt |

tootja OstroVit
| Bränd | OstroVit |
| Vorm | powder |
| Netokaal | 120g |
| Annuseid pakendit kohta | Ligikaudu 60 |
| Annuse suurus | 3g |
| Hind annuse kohta | €0.23 |
| Hind 100g kohta | €11.58 |