| Vorm | Kapslid |
| Netokaal | 27g |
| Kokku Kapslid | 90 Kapslid |
| Annused | Ligikaudu 90 |
| Eesmärgid | Jõud, Tervis, Taastumine |
| Millal võtta | Enne magamaminekut |
| Päritoluriik | Estonia |
| Tervisekasu | Närvisüsteem |
| Parim enne | Vaata toote pakendilt |

tootja ICONFIT
| Bränd | ICONFIT |
| Vorm | capsules |
| Netokaal | 27g |
| Kogus kokku | 90 capsules |
| Kapsli kohta | 0.3g |
| Annuseid pakendit kohta | Ligikaudu 90 |
| Hind annuse kohta | €0.13 |
| kapsli kohta | €0.13 |