| Vorm | Kapslid |
| Netokaal | 150g |
| Kokku Kapslid | 100 Kapslid |
| Annused | Ligikaudu 100 |
| Eesmärgid | Tervis |
| Päritoluriik | USA |
| Tervisekasu | Süda, Immuunsüsteem |
| Parim enne | Vaata toote pakendilt |

tootja NOW
| Bränd | NOW |
| Vorm | capsules |
| Netokaal | 150g |
| Kogus kokku | 100 capsules |
| Kapsli kohta | 1.5g |
| Annuseid pakendit kohta | Ligikaudu 100 |
| Hind annuse kohta | €0.10 |
| kapsli kohta | €0.10 |