| Vorm | Pulber |
| Maitse | Rumm-koola |
| Netokaal | 800g |
| Annused | Ligikaudu 80 |
| Annuse suurus | 10g |
| Eesmärgid | Jõud, Tervis |
| Millal võtta | Hommikul |
| Päritoluriik | Poland |
| Tervisekasu | Juuksed, Nahk, Küüned, Liigesed |
| Parim enne | Vaata toote pakendilt |

tootja OstroVit
| Bränd | OstroVit |
| Vorm | powder |
| Netokaal | 800g |
| Annuseid pakendit kohta | Ligikaudu 80 |
| Annuse suurus | 10g |
| Hind annuse kohta | €0.20 |
| Hind 100g kohta | €1.99 |