| Vorm | Kapslid |
| Netokaal | 1000g |
| Kokku Kapslid | 3 Kapslid |
| Annused | Ligikaudu 20 |
| Eesmärgid | Enne treeningut, Tervis |
| Millal võtta | Igal ajal |
| Päritoluriik | Poland |
| Tervisekasu | Kehakaalu juhtimine |
| Parim enne | Vaata toote pakendilt |

tootja OstroVit
| Bränd | OstroVit |
| Vorm | capsules |
| Netokaal | 1000g |
| Kogus kokku | 3 capsules |
| Kapsli kohta | 7g |
| Annuseid pakendit kohta | Ligikaudu 20 |
| Hind annuse kohta | €2.40 |
| kapsli kohta | €15.97 |