| Vorm | Kapslid |
| Netokaal | 14g |
| Kokku Kapslid | 60 Kapslid |
| Annused | Ligikaudu 60 |
| Eesmärgid | Jõud, Tervis, Vastupidavus |
| Päritoluriik | Poland |
| Tervisekasu | Antioksüdandid, Süda, Immuunsüsteem |
| Parim enne | Vaata toote pakendilt |

tootja OstroVit
| Bränd | OstroVit |
| Vorm | capsules |
| Netokaal | 14.4g |
| Kogus kokku | 60 capsules |
| Kapsli kohta | 0.24g |
| Annuseid pakendit kohta | Ligikaudu 60 |
| Hind annuse kohta | €0.18 |
| kapsli kohta | €0.18 |