| Form | Capsules |
| Net Weight | 270g |
| Total Capsules | 90 Capsules |
| Servings | Approximately 45 |
| Goals | Lean Muscle, Strength, Wellness |
| When to Take | Morning |
| Country of Origin | Poland |
| Health Benefits | Men's Health |
| Best before | See product packaging |

by OstroVit
| Brand | OstroVit |
| Form | capsules |
| Net Weight | 270g |
| Total Count | 90 capsules |
| Per Capsule | 3g |
| Servings per Container | Approximately 45 |
| Price per Serving | €0.20 |
| per capsule | €0.10 |