| Form | Capsules |
| Net Weight | 45g |
| Total Capsules | 90 Capsules |
| Servings | Approximately 90 |
| Goals | Wellness |
| Country of Origin | Poland |
| Health Benefits | Immune Support |
| Best before | See product packaging |

by OstroVit
| Brand | OstroVit |
| Form | capsules |
| Net Weight | 45g |
| Total Count | 90 capsules |
| Per Capsule | 0.5g |
| Servings per Container | Approximately 90 |
| Price per Serving | €0.09 |
| per capsule | €0.09 |