| Form | Tablets |
| Net Weight | 27g |
| Total Tablets | 90 Tablets |
| Servings | Approximately 45 |
| Goals | Wellness |
| Country of Origin | Poland |
| Health Benefits | Antioxidant, Heart Health, Joint Health |
| Best before | See product packaging |

by OstroVit
| Brand | OstroVit |
| Form | tabs |
| Net Weight | 27g |
| Total Count | 90 tabs |
| Per Tablet | 0.3g |
| Servings per Container | Approximately 45 |
| Price per Serving | €0.40 |
| per tablet | €0.20 |