| Form | Powder |
| Flavor | Lemon Lime |
| Net Weight | 600g |
| Servings | Approximately 200 |
| Serving Size | 3g |
| Goals | Strength, Wellness |
| Country of Origin | Poland |
| Health Benefits | Heart Health |
| Best before | See product packaging |

by OstroVit
| Brand | OstroVit |
| Form | powder |
| Net Weight | 600g |
| Servings per Container | Approximately 200 |
| Serving Size | 3g |
| Price per Serving | €0.05 |
| Price per 100g | €1.65 |