| Form | Powder |
| Flavor | Lemon Lime |
| Net Weight | 120g |
| Servings | Approximately 60 |
| Serving Size | 3g |
| Goals | Strength, Wellness, Recovery, Endurance |
| Country of Origin | Poland |
| Health Benefits | Nervous System, Endurance, Energy |
| Best before | See product packaging |

by OstroVit
| Brand | OstroVit |
| Form | powder |
| Net Weight | 120g |
| Servings per Container | Approximately 60 |
| Serving Size | 3g |
| Price per Serving | €0.23 |
| Price per 100g | €11.58 |