| Form | Capsules |
| Net Weight | 27g |
| Total Capsules | 90 Capsules |
| Servings | Approximately 90 |
| Goals | Strength, Wellness, Recovery |
| When to Take | Before Bed |
| Country of Origin | Estonia |
| Health Benefits | Nervous System |
| Best before | See product packaging |

by ICONFIT
| Brand | ICONFIT |
| Form | capsules |
| Net Weight | 27g |
| Total Count | 90 capsules |
| Per Capsule | 0.3g |
| Servings per Container | Approximately 90 |
| Price per Serving | €0.13 |
| per capsule | €0.13 |