| Form | Capsules |
| Net Weight | 60g |
| Total Capsules | 60 Capsules |
| Servings | Approximately 60 |
| Goals | Wellness |
| Country of Origin | Poland |
| Health Benefits | Women's Health |
| Best before | See product packaging |

by OstroVit
| Brand | OstroVit |
| Form | capsules |
| Net Weight | 60g |
| Total Count | 60 capsules |
| Per Capsule | 1g |
| Servings per Container | Approximately 60 |
| Price per Serving | €0.15 |
| per capsule | €0.15 |