| Form | Capsules |
| Net Weight | 50g |
| Total Capsules | 100 Capsules |
| Servings | Approximately 100 |
| Goals | Strength, Wellness, Recovery, Endurance |
| When to Take | Anytime |
| Country of Origin | USA |
| Health Benefits | Nervous System |
| Best before | See product packaging |

by NOW
| Brand | NOW |
| Form | capsules |
| Net Weight | 50g |
| Total Count | 100 capsules |
| Per Capsule | 0.5g |
| Servings per Container | Approximately 100 |
| Price per Serving | €0.13 |
| per capsule | €0.13 |